Katalógus találati lista
új autó - Budapest XV. ker.
új autóListázva: 1-5
Találat: 5
Cég:
Cím:
1155 Budapest XV. ker., Széchényi út 12.
Tel.:
(14) 107340, (1) 4107340
Tev.:
márkaképviselet, márkakereskedés, új autó, autó, márkaszerviz, autókereskedelem, autószalon, autókereskedés, autókölcsönzés, autófelszerelés, haszongépjármű, autóipar, autóértékesítés, hyundai szalon, budapest
Körzet:
Budapest XV. ker.
Cég:
Cím:
1152 Budapest XV. ker., Városkapu U.11. / M3 Kivezető Szakasza /
Tel.:
(1) 4152150, (1) 4152150
Tev.:
márkaképviselet, márkakereskedés, új autó, autó, márkaszerviz, szerviz, autókereskedelem, autószalon, autókereskedés, gépjármű, gépjárműjavítás, autóalkatrész, autószerviz, környezetvédelmi mérés, autó adásvétel
Körzet:
Budapest XV. ker.
Cég:
Cím:
1154 Budapest XV. ker., Wesselényi U. 9/B
Tel.:
(1) 4141641, (1) 4141641
Tev.:
márkaképviselet, márkakereskedés, új autó, márkakereskedelem, személyautó, suzuki szerviz, használt autó átvétel, suzuki cary, suzuki maruti, használt autó értékelés, suzuki liana, suzuki plusz, használt autó értékesítés, suzuki splash, használt autó ügyintézés
Körzet:
Budapest XV. ker.
Cég:
Cím:
1152 Budapest XV. ker., Szentmihályi út 152-154.
Tel.:
(1) 4146060
Tev.:
márkaképviselet, márkakereskedés, új autó, autó, márkaszerviz, szerviz, márkakereskedelem, alkatrész, használt autó, személyautó, személygépkocsi, citroen, szalon
Körzet:
Budapest XV. ker.
Cég:
Cím:
1154 Budapest XV. ker., Szentmihályi út 142
Tel.:
(14) 153000
Tev.:
márkaképviselet, márkakereskedés, új autó, autó, márkaszerviz, szerviz, autókereskedelem, márkakereskedelem, autószalon, autókereskedés, gépjármű, alkatrész, használt autó, gépjárműjavítás, autóalkatrész
Körzet:
Budapest XV. ker.
Hasonló tevékenységekkel rendelkező cégek a megyéből
Cég:
Cím:
1039 Budapest III. ker., Szentendrei út 237.
Tel.:
(1) 4303000
Tev.:
új autó, autó, márkaszerviz, szerviz, autókereskedelem, autószalon, gépjármű, autóalkatrész, autókölcsönzés, autószerviz, személyautó, autófelszerelés, autóértékesítés, autójavítás, karosszériajavítás
Körzet:
Budapest III. ker.
Cég:
Cím:
1163 Budapest XVI. ker., Kerepesi út 176
Tel.:
(14) 040404, (1) 4040404
Tev.:
márkaképviselet, márkakereskedés, új autó, autó, márkaszerviz, szerviz, használt autó, zöldkártya, Fényezés
Körzet:
Budapest XVI. ker.
Cég:
Cím:
1183 Budapest XVIII. ker., Illocska utca 11.
Tev.:
új autó, autó, skoda, autó kereskedés, hyundai, suzuki
Körzet:
Budapest XVIII. ker.