Katalógus találati lista
rendszerek - Budapest XV. ker.
rendszerekListázva: 1-5
Találat: 5
Cég:
Cím:
1156 Budapest XV. ker., Páskomliget u. 2.
Tel.:
(1) 4190208
Tev.:
rendszerek, belföldi, olcsó, rakod, modern, konténeres szállítás, anyagmozgatás, nehézgépszállítás, áru szállítás, gépi, öltöztetés, szállítás, movers, zongora szállítás, experts
Körzet:
Budapest XV. ker.
Cég:
Cím:
1152 Budapest XV. ker., Rákos Mező utca 32.
Tev.:
rendszerek, építőanyag, leier, tégla, fa ablakok, műanyag ablakok, murexin, sopro, falazó, kémények, bramac, rockwool, tetőfedő, beépítés, csemperagasztó
Körzet:
Budapest XV. ker.
Cég:
Cím:
1151 Budapest XV. ker., Victor hugo utca 11-15.
Tel.:
(1) 4123730
Tev.:
rendszerek, rendszer, számítástechnika, adatbázis, iktató, rendszerintegráció, internet, targyi, vezetoi, szaktanácsadás, iktatás, crm, tavkonyveles, direkt, mis
Körzet:
Budapest XV. ker.
Cég:
Cím:
1158 Budapest XV. ker., Késmárk utca 11-13.
Tel.:
(1) 4100556, (1) 4100556
Tev.:
rendszerek, rendszer, video, biztonságtechnika, register, smartcard, térképes, recorder, stp, beléptetőrendszer, videomegfigyelő rendszer gyártása, címke, access, munkaidőnyilvántartó rendszerek, belepteto
Körzet:
Budapest XV. ker.
Cég:
Cím:
1154 Budapest XV. ker., Szentmihályi út 90
Tel.:
(70) 3387450
Tev.:
rendszerek, video, építőanyag, belföldi, biztonságtechnika, számítástechnika, adatbázis, ruházat, könyv, erotika, ház, autókereskedelem, autókereskedés, kikapcsolódás, eszközök
Körzet:
Budapest XV. ker.
Hasonló tevékenységekkel rendelkező cégek a megyéből
Cég:
Cím:
1134 Budapest XIII. ker., Rákóczi út 23-27.
Tel.:
(1) 3682098, (1) 3682098
Tev.:
rendszerek, adatbázis, smartcard, card, digitális, rendszerintegráció, informatika, szoftver, security, szoftverfejlesztés
Körzet:
Budapest XIII. ker.
Cég:
Cím:
1211 Budapest XXI. ker., Gyepsor utca 1.
Tel.:
(1) 2768170
Tev.:
rendszerek, lakatos, tervezés
Körzet:
Budapest XXI. ker.
Cég:
Cím:
1021 Budapest II. ker., Tárogató út 87-89/B.
Tev.:
biztonságtechnika
Körzet:
Budapest II. ker.