Szolgáltatás:
Leírás:
Megye:
Település:
Katalógus találati lista

villámvédelem - Budapest XVIII. ker.

villámvédelem
Listázva: 1-9
Találat: 9
Cég:
Cím:
1182 Budapest XVIII. ker., Sallai I. U. 42.
Tel.:
(1) 2900304
Tev.:
villámvédelem, villamosipari gép és készülék
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1184 Budapest XVIII. ker., Kiss E. utca 16.
Tel.:
(1) 2942862
Tev.:
villámvédelem, villanyszerelés, érintésvédelem, munka, elektromos, elektromos munka
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1183 Budapest XVIII. ker., Holló Lajos utca 4.
Tel.:
(1) 2911554, (1) 2911544, (1) 2916147, (20) 9385322
Tev.:
villámvédelem, mágneses tartályszintmérők forgalmazása, hossz és szögmérő eszközök kalibrálása, tűlfeszültség védelmi eszközök forgalmazása, villamosenergia, irányítástechnikai rendszer tervezése, kivitelezése, kalibráló, energiaellátás, irányítástechnika, kalibrálás, szakértés, tervezés, hosszúság-, szög-, nyomaték-, tartályszintmérő kalibrálása, labor, kalibrálólabor, szaktanácsadás, saját fejlesztéső túlfeszültség-védelmi eszköz gyártása
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1182 Budapest XVIII. ker., Sallai J.U.42. utca 42.
Tel.:
(1) 2900304
Tev.:
villámvédelem, szolgáltató, informatika, túlfeszültség-védelem, internet, számítástechnika, szoftver készítés, külső villámvédelem, számítástechnikai kiskereskedelem, zajmentes földelési rendszerek, technikai, tervezés és kivitelezés, számítástechnikai hálózatépítés, szoftverfejlesztés
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1188 Budapest XVIII. ker., Kalász utca 59.
Tel.:
(1) 2916764, (30) 9667156
Tev.:
villámvédelem, villanyszerelés, tűzvédelmi felülvizsgálat, villamos berendezések gyártása, villanyszerelési anyagok, elektromos és elektronikus gépek, berendezések, alkatrészek gyártása, érintésvédelmi mérések, vezérléstechnika
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1184 Budapest XVIII. ker., Széchenyi I. U. 76 6.Em. 2
Tel.:
(1) 2974642, (30) 9407281
Tev.:
villámvédelem, villanyszerelés, érintésvédelem, szolgáltató, villamosság, villamosipari szerelés, villamosipar
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1182 Budapest XVIII. ker., Sallai Imre utca 120
Tel.:
(1) 2912958, (1) 2904152
Tev.:
villámvédelem, villanyszerelés, szolgáltató, villámhárítói mérések, tervezés, biztonságtechnika, tűzvédelmi, tartós fogyasztási cikkek, karbantartása, tűzjelző rendszerek telepítése, vagyonvédelem, felülvizsgálat
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1188 Budapest XVIII. ker., Póth Irén u. 55.
Tev.:
villámvédelem, villanyszerelés, érintésvédelem, kapuautomatizálás
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1221 Budapest, Baross utca 31
Tel.:
(30) 894-6882, (20) 992-5304
Tev.:
villámvédelem, villanyszerelés, érintésvédelem, kaputechnika, klímaszerelés
Körzet:
Budapest és 50 km-es körzete , Budapest (főváros)
 
Billingo online számlázó rendszer
éves előfizetés esetén +2 hónap ajándék
fizess elő most!
Ingyenes regisztráció

Budapest XVIII. 18. kerület Pestszentlőrinc térkép

villámvédelem Budapest XVIII. 18. kerület Pestszentlőrinc kifejezésre találatok a térképen