Katalógus találati lista
siemens - Budapest XVIII. ker.
siemensListázva: 1-4
Találat: 4
Cég:
Cím:
1182 Budapest XVIII. ker., Üllői út 661., Lőri
Tel.:
(20) 9445883
Tev.:
siemens, bosch, motorola, panasonic, alcatel, nokia, benq, fujitsu siemens, mobil telefon, sony ericsson, yakumo, telefon tartozékok töltők, sagem, sharp, philips
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1184 Budapest XVIII. ker., Jegenyefasor U 15
Tel.:
(1) 2901958, (1) 2901958
Tev.:
siemens, bosch, grundfos, giacomini, styron, kludi, szerelvenyek, immergas, geberit, delta, mofém, vara-fég, szivattyúk, saunier duval, bwt
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1182 Budapest XVIII. ker., Üllői út 367.
Tel.:
(20) 2514838
Tev.:
siemens, motorola, panasonic, alcatel, nokia, bőrtok, tartozék, szivargyújtó töltő, akkumlátor, kábel, telefon, asztali töltő, headset, csere, kihangosító szett
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1183 Budapest XVIII. ker., Gyömrői út 97.
Tel.:
(1) 3470967
Tev.:
siemens, bosch, aluprofil, hűtő, asztalláb, vízzáró, tolóajtó, aluminium, hűtőszekrény, fa ajtók, egger, mikró, kandalló, mosogatótálca, belsőépítészet
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Hasonló tevékenységekkel rendelkező cégek a megyéből
Cég:
Cím:
1132 Budapest XIII. ker., Visegrádi U. 30.
Tel.:
(1) 2392996, (1) 2392996
Tev.:
siemens, bosch, bútor, sütő
Körzet:
Budapest XIII. ker.
Cég:
Cím:
1173 Budapest XVII. ker., Géczy József U. 11
Tel.:
(1) 2902862
Tev.:
siemens, szerviz, klímatechnika
Körzet:
Budapest XVII. ker.
Cég:
Cím:
1118 Budapest XI. ker., Somlói út 31.
Tel.:
(1) 2092680
Tev.:
siemens, szerviz
Körzet:
Budapest XI. ker.
Cég:
Cím:
1108 Budapest X. ker., Kozma U. 7.
Tel.:
(12) 624365, (1) 2624365
Tev.:
bosch
Körzet:
Budapest X. ker.