Katalógus találati lista
dsc - Budapest XVIII. ker.
dscListázva: 1-5
Találat: 5
Cég:
Cím:
1185 Budapest XVIII. ker., Üllői út 731.
Tel.:
(12) 955050
Tev.:
dsc, urmet, világítástechnika, villanyszerelési anyag, kötődobozok, hensel, kismegszakítók, brilux, telemecanique, mérőhely szekrények, villamosság, kapcsolók, ganz, moeller, farfisa
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1188 Budapest XVIII. ker., Tatabánya
Tel.:
(30) 2105007
Tev.:
dsc, riasztó, biztonságtechnika, vagyonvédelem, számlázó, étterem, kamera, cctv, készlet, érzékelök, zártláncú, rács, hotel, keeper, beléptető
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1185 Budapest XVIII. ker., Hámán Kató utca 92.
Tel.:
(1) 2939693, (30) 3344697
Tev.:
dsc, riasztó, kaputelefon, biztonságtechnika, urmet, villanyszerelés, szállítás, szállítmányozás, telefonközpont, paradox, antenna, gyengeáramú kivitelezés, vámügyintézés, humax, opw, kivitelezés
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1188 Budapest XVIII. ker., Bercsényi Miklós utca 9/a 9
Tel.:
(1) 2926289
Tev.:
dsc, riasztó, kaputelefon, quadra, proteco, satel, daikin, gree, helios, garázsajtó, nice, kaputechnika, kertkapu, eurodoor, aqua
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1188 Budapest XVIII. ker., Bercsényi Miklós utca 9/A
Tel.:
(1) 2926289
Tev.:
dsc, riasztó, kaputelefon, quadra, proteco, satel, daikin, gree, helios, garázsajtó, nice, kaputechnika, kertkapu, eurodoor, aqua
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Hasonló tevékenységekkel rendelkező cégek a megyéből
Cég:
Cím:
1042 Budapest IV. ker., Rózsa U.31. utca 31 1064
Tel.:
(30) 2025521
Tev.:
dsc, riasztó, kaputelefon, biztonságtechnika, vagyonvédelem, villanyszerelés, rács
Körzet:
Budapest IV. ker.
Cég:
Cím:
1037 Budapest III. ker., Bojtár utca 54.
Tel.:
(13) 886112, (1) 3886112
Tev.:
dsc, riasztó, biztonságtechnika, vagyonvédelem, paradox
Körzet:
Budapest III. ker.
Cég:
Cím:
1094 Budapest IX. ker., Liliom U. 39.
Tel.:
(1) 2166230
Tev.:
kaputelefon, biztonságtechnika, kaputechnika, vagyonvédelem, telefon
Körzet:
Budapest IX. ker.