Katalógus találati lista
műszempilla - Budapest VI. ker.
műszempillaListázva: 1-4
Találat: 4
Cég:
Cím:
1027 Budapest II. ker., Horvát utca 14 -24
Tel.:
(70) 2867964
Tev.:
műszempilla, szempilla, szépségápolási cikk, szépségpont, szempilla dúsítás, műszempilla 3-6 D, műszempilla 3dimenziós, szépségápolási termékek forgalmazása, szempilla sűrítés, szépségápolás
Körzet:
Budapest II. ker., Budapest I. ker., Budapest III. ker., Budapest VI. ker., Budapest V. ker.
Cég:
Cím:
1065 Budapest VI. ker., Podmaniczky U. 14
Tev.:
műszempilla, kozmetika, szempilla, mikrodermabrázió, arcvasalás, intimszőrtelenítés, szemöldökszedés, kozmetikus, arcpakolás, szőrtelenítés, szemöldök, arckezelés, sterilgyanta, arcápolás, smink
Körzet:
Budapest VI. ker.
Cég:
Cím:
1066 Budapest VI. ker., Teréz körút 4. I. em.
Tel.:
(70) 3834660
Tev.:
műszempilla, kozmetika, mikrodermabrázió, testkezelések, masszázs, sikeres fogyás, arckezelések, testsúlycsökkentés, testreszabott programok, physiomins szalon, manikűr-pedikűr, méregtelenítés, fogyókura, fogyasztóközpont, cellulit kezelés
Körzet:
Budapest VI. ker.
Cég:
Cím:
1066 Budapest VI. ker., Dessewffy utca 13
Tel.:
(30) 4600622, (30) 2035250
Tev.:
műszempilla, xtreme lashes, 3d műszempilla, műszempillás, szempillahosszabbítás, kéz és lábápolás, műköröm
Körzet:
Budapest VI. ker.
Hasonló tevékenységekkel rendelkező cégek a megyéből
Cég:
Cím:
1148 Budapest XIV. ker., Fogarasi út 25.
Tel.:
(70) 5323013
Tev.:
műszempilla, kozmetika, 3d műszempilla, kozmetikus, smink
Körzet:
Budapest XIV. ker.
Cég:
Cím:
1165 Budapest XVI. ker., Farkasfa utca 31
Tel.:
(30) 526-0599
Tev.:
műszempilla, smink
Körzet:
Budapest XVI. ker., Budapest XV. ker., Budapest XIV. ker., Budapest XVII. ker., Budapest X. ker., Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1214 Budapest XXI. ker., Kossuth Lajos U. 154-158.
Tel.:
(12) 770005, (1) 2770005
Tev.:
műszempilla, kozmetika, mikrodermabrázió, masszázs, műköröm, gigi, gyantázás
Körzet:
Budapest XXI. ker.
Cég:
Cím:
1091 Budapest IX. ker., Üllői út 11-13
Tev.:
kozmetika, masszázs, műköröm
Körzet:
Budapest IX. ker.