Szolgáltatás:
Leírás:
Megye:
Település:
Katalógus találati lista

varrás - Budapest IX. ker.

varrás
Listázva: 1-5
Találat: 5
Cég:
Cím:
1094 Budapest IX. ker., Tompa U. 22.
Tel.:
(1) 2157047, (1) 2157047
Tev.:
varrás, nadrág, függönyvarrás, 4xl, nadrágfelhajtás, molett, tunika, varronő, 6xl, ruha, online, női, 5xl, 7xl, 3xl
Körzet:
Budapest IX. ker.
Cég:
Cím:
1091 Budapest IX. ker., Üllői út 9.
Tel.:
(1) 2173669, (1) 2173669
Tev.:
varrás, nadrág, függönyvarrás, mindenféle, csere, cipzár, felhajtás, felmérés, helyszíni felmérés, függöny varrás, eladás, matrachuzat, varrás ruhaipar ágynemű, párna, ágynemű
Körzet:
Budapest IX. ker.
Cég:
Cím:
1095 Budapest IX. ker., Soroksari út 123
Tel.:
(12) 808059, (1) 2808059
Tev.:
varrás, burkolás, szállítás, festék, lakástextil, belsőépítészet, burkolat, lakásfelszerelés, parketta
Körzet:
Budapest IX. ker.
Cég:
Cím:
1094 Budapest IX. ker., Budapest IX. Tompa U. 22.
Tel.:
(12) 157047, (1) 2157047
Tev.:
varrás, nadrág, 4xl, nadrágfelhajtás, molett, tunika, varronő, mindenféle, 6xl, csere, cipzár, felhajtás, ruha, online, női
Körzet:
Budapest IX. ker.
Cég:
Cím:
1095 Budapest IX. ker., Soroksári út 123
Tel.:
(1) 2061941, (12) 808059
Tev.:
varrás, burkolás, szállítás, festék, lakástextil, belsőépítészet, burkolat, lakásfelszerelés, parketta, takaró, szőnyeg, fal-, padlóburkoló kiskereskedelme
Körzet:
Budapest IX. ker.

Hasonló tevékenységekkel rendelkező cégek a megyéből

Cég:
Cím:
1011 Budapest I. ker., Jégverem utca 6.
Tel.:
(1) 2017364, (70) 3664195
Tev.:
varrás, ruha, női, javítás, ruhajavítás, varroda
Körzet:
Budapest I. ker.
Cég:
Cím:
1045 Budapest IV. ker., Istvántelki út 53-55.
Tel.:
(1) 2650064, (1) 2650064
Tev.:
varrás, felmérés
Körzet:
Budapest IV. ker.
Cég:
Cím:
1031 Budapest III. ker., Vizimolnár U.33/A. utca 33/A
Tel.:
(1) 4540010
Tev.:
szállítás
Körzet:
Budapest III. ker.
 
Billingo online számlázó rendszer
éves előfizetés esetén +2 hónap ajándék
fizess elő most!
Ingyenes regisztráció

Budapest IX. 9. kerület Ferencváros térkép

varrás Budapest IX. 9. kerület Ferencváros kifejezésre találatok a térképen