Katalógus találati lista
méréstechnika - Budapest IX. ker.
méréstechnikaListázva: 1-5
Találat: 5
Cég:
Cím:
1094 Budapest IX. ker., Páva utca 15.
Tel.:
(12) 175063, (1) 2175063
Tev.:
méréstechnika, sportszer, -felszerelés nagykereskedelme, sportóra, suunto, gyógyászat, gyógyászati, sport, életmód, nautilus, fitness, wellness, polar, kondi, egészséges életmód, szolgáltató
Körzet:
Budapest IX. ker.
Cég:
Cím:
1095 Budapest IX. ker., Soroksári út 106-108
Tel.:
(1) 4560499
Tev.:
méréstechnika, hidraulika, gyorscsatlakozók, hidraulika tömlők, forgalmazás, golyóscsapok
Körzet:
Budapest IX. ker.
Cég:
Cím:
1097 Budapest IX. ker., Koppány utca 58-62.
Tel.:
(1) 3413174
Tev.:
méréstechnika, vízmérők, hőtechnika, épületgépészet, víz és villamossági cikkek
Körzet:
Budapest IX. ker.
Cég:
Cím:
1094 Budapest IX. ker., Tűzoltó U. 59
Tel.:
(1) 2165924, (20) 9363754
Tev.:
méréstechnika, mets, titász, almérés, uher, adatgyujtés, mérési adatgyujtés, energiamenedzsment, energia, dobos, energiagazdálkodás, optikai fej, dobos kft, kiolvasórendszer, iec1107
Körzet:
Budapest IX. ker.
Cég:
Cím:
1097 Budapest IX. ker., Táblás utca 34.
Tel.:
(1) 3471059
Tev.:
méréstechnika, munkavédelem, csiszolástechnika, szerszám, rögzítéstechnika, forrasztástechnika, csomagküldő, internetes kiskereskedelem, vegyipar, hegesztéstechnika, kéziszerszám
Körzet:
Budapest IX. ker.
Hasonló tevékenységekkel rendelkező cégek a megyéből
Cég:
Cím:
1055 Budapest V. ker., Kossuth Lajos tér 6-8.
Tel.:
(1) 3531562
Tev.:
méréstechnika
Körzet:
Budapest V. ker.
Cég:
Cím:
1119 Budapest XI. ker., Vahot utca
Tel.:
(1) 7822883
Tev.:
méréstechnika
Körzet:
Budapest XI. ker.
Cég:
Cím:
1076 Budapest VII. ker., Sajó utca 4-8.
Tel.:
(1) 4133260
Tev.:
energia, villamosság
Körzet:
Budapest VII. ker.