Szolgáltatás:
Leírás:
Megye:
Település:
Katalógus találati lista

üvegfal - Budapest IV. ker.

üvegfal
Listázva: 1-3
Találat: 3
Cég:
Cím:
1044 Budapest IV. ker., Váci út 43
Tel.:
(1) 370-42-27, (70) 311-56-17
Tev.:
üvegfal, üvegezés, üveg, üvegbeépítés, tükörfalak készítése, üvegezés, képkeretezés, üvegesmunka, üveges, üvegtábla, tükörkészítés
Körzet:
Budapest IV. ker., Dunakeszi, Fót, Göd, Veresegyház, Vác
Cég:
Cím:
1045 Budapest IV. ker., Virág utca 7.
Tel.:
(1) 3720401
Tev.:
üvegfal, golyóálló ajtó, fém kültéri ajtó, sugárvédő ajtó, biztonsági ajtó acélból, hangszigetelt ajtó, nyílászárók, biztonsági ajtó, fotocellás ajtó, kapu, automata üvegajtó, egyedi ajtó, beltéri ajtó, kapunyitó, füstgátló ajtó
Körzet:
Budapest IV. ker.
Cég:
Cím:
1042 Budapest IV. ker., Kemény Gusztáv 3 utca 3.
Tel.:
(1) 3690405, (30) 5876925, (30) 4622449
Tev.:
üvegfal, üvegezés, üveg, üvegbeépítés, hőszigetelő üveg, konyhai dekorációs üvegek, műanyag nyílászárók, képkeretezés, tükör szabászat és szerelés, dekor üveg, kirakat, edzettüveg beépítés, képkeret, konyhai üvegfal, katedrálüveg
Körzet:
Budapest IV. ker.

Hasonló tevékenységekkel rendelkező cégek a megyéből

Cég:
Cím:
1188 Budapest XVIII. ker., Zrínyi utca 19/B
Tel.:
(1) 2923250
Tev.:
üvegfal, üvegkorlát, portál, üvegtető, kapu
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1188 Budapest XVIII. ker., Határ utca 32
Tel.:
(1) 2945439
Tev.:
üvegfal, tűzgátló ajtó
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1174 Budapest XVII. ker., Erdőtelek utca 38.
Tel.:
(20) 9354311
Tev.:
üvegfal, üvegezés, üveg, zuhanykabin, üvegajtó, üvegesmunka, üveges, tükör
Körzet:
Budapest XVII. ker.
Cég:
Cím:
1185 Budapest XVIII. ker., Illatos utca 38/a.
Tel.:
(1) 2801501, (1) 2801501
Tev.:
üvegfal, üvegezés, műanyag nyílászárók, nyílászárók
Körzet:
Budapest XVIII. ker.
Cég:
Cím:
1136 Budapest XIII. ker., Hegedűs Gyula utca 20
Tel.:
(1) 3504576, (1) 3504576
Tev.:
üvegezés, üveges
Körzet:
Budapest XIII. ker.
 
Billingo online számlázó rendszer
éves előfizetés esetén +2 hónap ajándék
fizess elő most!
Ingyenes regisztráció

Budapest IV. 4. kerület Újpest térkép

üvegfal Budapest IV. 4. kerület Újpest kifejezésre találatok a térképen